Wednesday, 14 March 2012

Fryzury dla mężczyzn Messy

fryzury dla mężczyzn Messy widać widniał przez gwiazdy jak Johnny Depp, David Beckham, Orlando Bloom, Zack Efron, Brad Pitt, Robert Pattinson, Ashton Kutcher, John Mayer, fryzury itd. Messy dać sexy i niechlujny wygląd. Możesz swój styl obecne włosy na bałagan fryzurę przy użyciu niektórych produktów do pielęgnacji włosów, lub udać się do dobrego fryzjera bałagan. Z niektórych pomysłów farbowania włosów, można dodać więcej głębi i tekstury do włosów, aby uzyskać naturalny wygląd niechlujny wygląd włosów. Zastanawiasz się, jak zrobić bałagan fryzury dla mężczyzn? Tutaj są różne fryzury i porady stylizacji na uzyskanie fryzury niechlujny mężczyzn.
Jak zrobić Messy fryzury dla mężczyzn?
Mohawk Fryzura, fryzury Mohawk dają odważne i stylowy wygląd. Aby uzyskać niechlujny szuka fryzura Mohawk, cięte bokach włosy na krótko uprawy, cięcia i środkowej części włosów końce włosów na małe kolce. Następnie stylu środku żel do włosów używając dodatkowych trzymać i styl te włosy do góry i do przodu, niech trochę grzywka spadek na boki. Następnie nałożyć lakier do włosów na krótkie włosy żniwiarz strony, a Mohawk trzymać styl na dłużej. Można też pójść na faux Mohawk widniał przez David Beckham, jeśli nie chcesz, aby wyciąć włosy krótkie.
Warstwy fryzury, fryzury bałagan te style i pomysły wyglądają bardzo stylowy i seksowny, i mogą być postrzegane przez Zack Efron nosili. Dla tych średnich fryzury niechlujny dla mężczyzn, musisz się ostrzyc włosy na warstwy i dłuższym boku zamiatanie huki. Aby sprawdzić delikatne końcówki włosów i oddzielone, uruchom brzytwa na poszczególne sekcje włosów. Następnie za pomocą żelu do oddzielenia stronie grzywka kończy się włosów, aby niechlujny wygląd cięcia. Jeśli masz długie włosy, a następnie wyciąć włosy na czubku do głębokich warstw. Następnie użyj curling mus włosów na mokre włosy i scrunch włosów. Część włosy na bok i modelowania włosów w pobliżu policzkach.
Niestabilna fryzury, fryzury Choppy nie trzeba wiele stylizacji cięcie się daje niechlujny wygląd. Dla tych średnio-lub długoterminowej fryzury niechlujny dla mężczyzn, cięte włosy z przerwami. Aby wyciąć włosy niepewny, trzeba pracować nad różnymi aspektami włosów. Hold pasmo włosów na kąt 45 stopni, nachylenie nożyczek i dokonać cięcia. Prace sposób na wszystkich włosów i zachować długość inna. Krótsze długości powinny być utrzymanie do włosów korony, a już na włosy poniżej. Następnie część strony włosy, grzebień lub wszystkie włosy. Użyj gospodarstwa żelu i lakieru do stylu dłużej.
Curly Messy fryzury, te kręcone fryzury widać widniał przez John Mayer. Jeśli masz naturalnie falowane włosy lub brudny, a następnie realizacji bałagan z wyglądu łóżko jest jeszcze łatwiejsze. Można wyciąć boku i włosy z tyłu krótsze i dłuższe włosy, korona i stylu je za pomocą żelu do przodu, tak, że uderza spadały na czoło. Można również grzebień przedniej części twojej tyłu, krawat i to w krótkim pony i pozostawić z boku i włosy z tyłu otwarty.
Farbowanie włosów dla Messy Look, dzięki czemu włosy wyglądają jeszcze bardziej brudne, można im towarzyszą pomysłów kolor włosów słabego oświetlenia. Lowlights są wykorzystywane na podstawie włosy tak, że włosy wyglądają bardziej teksturą. Lowlights powinny być 2-3 tony ciemniejszy niż bazy kolor włosów. Następnie swój styl brudny włosów, przy użyciu żeli niechlujny wygląd i styl ich tak, jak chcesz.
Były to różne bałagan fryzury dla mężczyzn. Tak, idź do dobrego cięcia, dodać lowlights pomysłów kolor włosów i modelowania włosów przy użyciu żelu, aby uzyskać niechlujny wygląd fryzurę!

No comments:

Post a Comment