Saturday, 31 December 2011

Tatuaż motyla dla dziewczyn

Po uzyskaniu przez strach przed igłą i dostroić się do koncepcji pozwalającej swoje ciało, aby być płótno stałego dzieła sztuki, kolejna ważna decyzja, że ​​trzeba będzie podjąć, jest skupić się na tatuaż, że projekt chciałbym się jako ozdoby do ciała. Większość kobiet, którzy są zdezorientowani, o których tatuaż, aby dostać się z tuszem, na ogół zakończenie bardzo często kobiece wzory jak kwiaty, deszcz gwiazd i najbardziej popularnie, motyle. tatuaż motyla dla dziewczyn, może wydawać się nadużywać pomysł z wielu ludzi decyduje się na tych uroczych tatuaże, ze względu na jego piękno i uniwersalność projektu. Jeśli chcesz projektu motyl jako tatuaż ale nie wiesz o uzyskanie jednego, bo nie chce wyglądać jak klon tatuaż, to najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest personalizacja projekt z elementami odzwierciedlając swoje życie i interesy jej wyjątkowości .
Symbolika tatuaż motyla
Motyle, inne niż uznawana za symbol piękna i miłości, są także związane z kwiatami. Wielu ludzi wierzy, że motyle symbolizują kruchość życia. Przekształcenia z gąsienica do motyla to klasyczna metafora transformację, z ziemi wiąże się z podmiotem więcej anten. Zgodnie z wierzeniami starożytnych Greków, za każdym razem motyla wyrwały się z kokonu, duszy ludzkiej pojawiły. W Meksyku, motyle zostały uznane za symbole patrona kilka bogiń. Gdy one były uważane za dusze zmarłych w niektórych przypadkach były one uważane za symbol porodzie. Wiele kultur patrzeć na motyle jako symbol regeneracji i dobrobytu. Są ludzie, którzy uważają też, że widząc motyla we śnie może oznaczać podświadomość trzeba się ustatkować.
Z drugiej strony jednak, motyle są ulotne istoty, które potwierdzą nietrwałości życia. Fakt, że zmienia tak wiele razy, jest dla większości ludzi to znak nietrwałych charakter, a także bardziej błahe cechy, które przypisujemy z ludźmi. Jeśli planujesz uzyskać tatuaż motyla, to jest zawsze ważne, aby zdawać sobie sprawę z motyl tatuaże znaczenia.
Umieszczenie tatuaż motyla
Kiedy już zdecydowaliśmy się tatuaż motyla, decyzja znaczenie, że trzeba będzie podjąć decyduje, które części ciała należy uzyskać tatuaż na. Poniżej wymienione są niektóre z najlepszych dzielnic, aby dostać się tuszem z tatuaż motyla dla dziewcząt.
Lower Back Butterfly Tatuaże, dolna część pleców jest korzystny obszar dla większości kobiet, które planują się tatuaże. Wynika to z łatwości, z jaką te tatuaże mogą być ukryte lub wyświetlane off jak wymaga tego sytuacja. Dolna część pleców tatuaż motyla dla dziewczynki mogą być duże lub małe w zależności od wielkości osoby noszącej tatuaż jest wygodnie. Dolnej części pleców choć jest to obszar, który pozwala bawić się z wielkości tatuażu, jak chcesz. Możesz zdecydować się na tribal tatuaż motyla za pomocą wzoru w czerni i bieli, a nawet duży tatuaż kolorowy, obejmujące cały obszar, który łączy design motyl z kwiatami i inne zdjęcia związane.
Butterfly tatuaże na Feet; Butterfly wzorów tatuaż na stopach może być również łatwo ukryć lub obnosił w zależności od nastroju. Można zdecydować się na mały tatuaż motyla dla dziewczyn na kolana, która może być delikatnie tuszem na z projektem o kobiecych skoków, lub jeśli szukasz czegoś, co jest nieco bardziej dramatyczne wtedy możesz wybrać projekt, który rozciąga się od stóp do kostkę lub nawet goleni. Nosić obuwie, które pozwoli na projektowanie grać zabawa w chowanego.
Butterfly tatuaże na nadgarstki; Jeśli nie chcesz, aby jeden z tych wielkich projektów, jak tatuaż, i szukasz dla małych tatuaż motyla, a następnie nadgarstka może być dobrym wyborem. tatuaż motyla nadgarstek prosty, ale atrakcyjny wygląd. Możesz zdecydować się na projekt, który łączy się z Celtic węzeł lub nawet czcionki. Spróbuj zachować kolory w tatuaż do minimum, jak czarny tatuaż motyla wyglądają najlepiej na nadgarstek.
Butterfly Tatuaż na ramieniu; Innym popularnym miejscem, gdzie wiele kobiet stają się tatuaże to obszar, na ramię, w pobliżu łopatek. Jest to kolejny obszar, w którym tatuaż można łatwo ukryć. Jeden z najlepszych projektów, które można wybrać, jeśli wprowadzenie tatuaż na łopatce jest uzyskanie tatuaż motyla, że ​​loki na ramieniu, aby dotrzeć do obojczyka. Można połączyć motyl i kwiat tatuaże dla tego projektu.
Czytaj więcej na:; Butterfly Tatuaże na kostki; Butterfly Tatuaże z nazwy; Butterfly Tatuaże tyłu; Istnieje wiele opcji, które można wykorzystać w celu zapewnienia, że ​​tatuaż otrzymujesz się podpisał ze jest konstrukcją, która coś znaczy dla ciebie i nie może być w łatwy sposób powielana. Staraj się zawsze i dostosowywać tatuaż poprzez tatuaż wejść artysta, zanim trawi się w ostatecznym wyglądzie. Upewnij się, że właściwą opieką tatuaż zostanie wykonane po masz tatuaż. Jest to istotne, bo trzeba dać tatuaż leczyć prawidłowo. tatuaż motyla dla dziewczyn są atrakcyjne i eleganckim wzornictwem, które przedstawiają obraz, co chcesz przekazać, w zależności od sposobu projektowania jest wyciągnięta.

No comments:

Post a Comment