Thursday, 13 October 2011

Kaskadowe bukietów ślubnych

bukiety dla nowożeńców są tak piękne jak oblubienica się i otrzymać nie mniej uwagi niż panny młodej. Nie trzeba dodawać, narzeczonych z dodatkowego, aby ich ślub bukiety radosny. Bardzo często jest to nie tylko kwiaty, które sprawiają, że bukiet atrakcyjne, ale układ również odgrywa taką samą rolę. Kaskadowe bukietów ślubnych jest jednym z takich porozumień, które nadal jest bardzo popularne wśród narzeczonych. Jest to swoiste układ, w którym kwiaty są uczynić "sypki" wygląd. Należy również zapoznać się na ślub kwiaty i kwiaty ślubne.
Kwiaty używane do Cascading bukietów ślubnych
Ponieważ, kaskadowe wiązanki ślubne obejmują układ kwiatów na różnych poziomach, zwykle długo wynikała kwiaty są wybrane w tym celu. Roses, calla lilie są więc najbardziej popularnych wyborów do kaskadowego bukiety. Kolejną zaletą korzystania z tych dwóch kwiatów jest to, że są one dostępne w niezliczonej ilości kolorów, więc można łatwo łączyć z innymi kwiatami. odmian egzotyczny kwiat jak gerbera i orchidee również spojrzeć równie zachwycające. Gerbera jest znany z jasnych drzewa i idealnie okrągły kształt, a tym samym może spowodować, symetryczny wygląd kaskadowy bukiet. Storczyki wyglądają szczególnie kuszący z skręcone płatki i świeży wygląd. Veronica, frezji i lisianthus kilka innych odmian, które są również używane do tworzenia kaskadowych wiązanki ślubne. kwiaty Tiny takich jak oddech dziecka są stosowane jako wypełniacze. Wraz z kwiatów, liści i gałęzi delikatne również odnalezienie się w kaskadowych bukietów. Ivy, mirtu i ostrokrzewu są często używane w celu spełnienia potrzeby zieleni w bukiecie.
Jak zrobić kaskadowe wiązanki ślubne
Bukiety dla nowożeńców wyposażone kosztuje fortunę i bukiety kaskadowe są jeszcze droższe. Tak więc, jeśli jesteś panną młodą w sprawie budżetu, prawdopodobnie nie miałby nic oszczędności nieco na bukiety ślubne. Jednak nie musisz iść na kompromis z wyglądu bukiet. Poprzez swój bukiet kaskadowy, można łatwo zaoszczędzić na kwiaciarnia opłat. Wszystko co musisz kupić jest posiadaczem kwiat, kwiaty wybór. Uchwyty są w dwóch odmianach, jedną z prostej obsłudze i inne z pochylone rączki. Pochyłe uchwyt jest bardziej skłonni do kaskadowego bukiety. Szef posiadacz jest wykonana z pianki, który musi być moczony w wodzie, tak aby zachować świeżość kwiatów, gdyż kwiaty absorbują wodę z głowy właściciela. Umieść uchwyt w wąskim wazonie szyjką ciężkie kamienie na dnie. Początek zieleń wstawiając do wyboru z zewnętrznej krawędzi.
W przypadku dłuższych Bukiet, wstawić długie kawałki zieleni, jednak nie przesadzaj, jak to zrobić bukiet bardzo duże i trudne do przeprowadzenia. Idź do wypełnienia zieleni do wnętrza posiadacza, ale upewnij się zostawiać spacji między nimi. Kolejnym krokiem jest wybór dwóch prominentnych kwiaty na centralnym punktem bukiet. Tuck je jedna nad drugą, nieco poza centrum. Teraz uruchom wstawianie kwiatów wokół tych dwóch pozostałych kwiaty, stojące w różnych kierunkach. Kwiaty na zewnętrznej krawędzi powinna być nieco wydłużyć zieleni. Więcej na temat jak zrobić własny bukiet.
Możesz wybrać kwiaty z tej samej odmiany lub można łączyć różne odmiany razem. Jednak upewnij się, że kwiaty są w różnych rozmiarach, aby wzmocnić efekt wizualny. Wreszcie, spray kwiaty kwiat szczeliwa, tak aby trap wilgoć i nie kwiaty więdną. Teraz możesz iść do ołtarza z kaskadowych ładny bukiet.
Czytaj więcej na; Wedding Bouquet pomysłów Unikalne dla nowożeńców wzory Bouquet, Homemade dla nowożeńców bukiety, Jeśli nie możesz oprzeć się pokusie kaskadowy bukiet, ale trudno zapłacić za kwiaciarnia opłat lub zrobić to samemu, to można zdecydować się na jedwabiu kaskadowych ślub bukiety, które wyglądają jak prawdziwe jak wspaniałe bukiety. W ten sposób kaskadowy bukiet jest zdecydowanie wyboru, jeśli chcesz wnieść trochę uroku starego do ślubu.

No comments:

Post a Comment