Saturday, 7 January 2012

Pomysły Czerwony kolor włosów

Czerwone głowy to najrzadszy i dlatego najbardziej poszukiwane. Ognisty odcień jest dość egzotyczne i zmysłowe patrzeć. Mocny kolor, podczas noszenia z rozmachem, może spowodować zawrót głowy dla drugiego wygląd. Jednak nie każdy może nosić ten kolor. Uważa on prawo odcień skóry nosić jasne i odważne odcień koloru włosów do złożenia oświadczenia. Na szczęście, można wybrać z palety odcieni czerwonego o różnych odcieniach. Więc może nie być w stanie uzyskać Lindsay Lohan czerwone włosy, ale cień, że komplementy odcień skóry lepiej. Let's sprawdzić, co to tylko niektóre z pomysłów czerwony kolor włosów, które ci odpowiadają. Czytaj więcej na ciemnoczerwony kolor włosów pomysłów.
Pomysły Czerwony kolor włosów
Red Shade; Zasadniczo, czerwone włosy zakresów między pomarańczowy ciężar do jasnej miedzi. Tylko 1% -2% populacji ludzkiej ma naturalne rude włosy. To rzadki kolor włosów, to kilka komplementów. Czerwonymi głowami bardzo jasnej karnacji, jasnych oczach leszczyny, szarym, niebieskim i zielonym. Są one również związane z piegami i są niezwykle wrażliwe na światło ultrafioletowe, które powoduje natychmiastowe oparzenie skóry. Więc nie rude zapłacić za ich rzadkość! Czytaj więcej na farbowanie włosów pomysły na rude.
Fair Skin; Blonde i pomysły czerwony kolor włosów jest wiele. Zazwyczaj sprawiedliwego odcień skóry z różowym odcieniem będzie miał blond włosy i brązowe. Dla tych, o jasnej karnacji, będzie czerwony będzie dobrze. Jasnoczerwony, bardziej na miedź będzie wyglądać świetnie, jeśli dany ładny obszerny fryzurę. Upewnij się, że przeprowadzenie testu patch wiedzieć, jak wygląda na tobie. Patch test będzie również określenie wpływu koloru na włosy i skórę.
Medium Skin; średniej karnacji jest bardziej prawdopodobne, że ciemny podtekstów. Jeśli tak, to idź do ciepłych odcieniach czerwieni, takie jak wiśnia czerwony, bordo, czerwone wino i odcienie ciemniejsze. Jeśli skóra jest bardziej na żółty podtekstów, to możesz przejść dla imbir, kasztanowy, rudy miedzi i zamki. Na czarnym i czerwonym pomysłów kolor włosów, trzymaj się ciemno czerwone smugi koloru włosów przez grube warkocze czarny.
Oliwkową skórę, skórę z oliwek jest bardziej na ciemną stronę. Słońce pocałował skóry zasługuje na szczególne cieniu, w porównaniu do innych. Taki odcień skóry może mieć brązowe lub czarne włosy. Deep odcienie czerwieni takich jak ciepłe czerwienie, kolory śliwka, bordo i bordo będzie wyglądać idealny. Możesz kolor całej korony lub tylko kilka atrakcji, aby zachować oryginalny kolor. Wybór należy do Ciebie!
Dark Skin; Szczerze mówiąc, ciemna skóra jest błogosławiony z nieskazitelną cerę. Pozwala to na kolor skóry jest piękne tło dla wielu zabiegów upiększających. Aby nosić kolor czerwony, który odpowiada Twoim kolory, głębokie czerwienie będzie odpowiedniej opcji. Cieplej i intensywne odcienie czerwieni, takich jak Ruby Red, wino, kasztanowe bogaty i bordowym są całkowicie przeznaczone do takiej skóry.
kolory czerwone włosy znikną łatwiej, w porównaniu do innych. Oznacza to, z czerwonym pomysłów kolor włosów, trzeba mieć więcej czasu na pielęgnację i konserwację też. Upewnij się, że korzystać z najlepszych produktów do pielęgnacji włosów, aby zachować naturalny stan włosów, aby jak najlepiej. Włosy objętych każdym kroku na słońcu, aby zapobiec szkodom. Wreszcie, kolor włosów, które komplementy włosy, to ten, który mam wybrać. Więc upewnij się że właściwy wybór!

No comments:

Post a Comment