Monday, 12 September 2011

Prawidłowe Funeral etykietowe

Poza uznającej śmierci osoby, pogrzeby organizowane są również z zamiarem że ludzie mogą zapłacić ich szacunek i wyrażają miłość zmarłego. Mimo szczerej troski, czułości i zdrowy rozsądek to wszystko czego potrzebujesz na pogrzebie, dla tych, którzy nie wiedzą, co powiedzieć lub zrobić na pogrzebach, tu znajdziesz podstawowe etykiety pogrzeb, które pomogą Ci być przygotowanym na takie czasy. Let's spojrzeć na niektóre prawidłowe etykiety pogrzeb.
Etiquette dla Funerals
Pocieszający Odwiedź Etykieta; Jeśli bliski krewny lub przyjaciel stracił bliskich jeden, to twój obowiązek, aby przejść do jej miejsce i tam być. Wasza obecność będzie komfort osoba osierocona i również go czuć zadbane. Specyfikacja kiedy należy zapłacić wizyta condolence będzie zależeć jak blisko jesteś bereaved rodziny. Jeśli blisko nich, przejdź najszybciej jak jesteś informowani o śmierci. Albo możesz iść po pogrzebie lub nawet tygodniu po pogrzebie. Wizyta kondolencyjna niekoniecznie tylko iść i wywiesić na żałobie rodziny miejsca, ale również czasu, kiedy można rozszerzyć strony pomocy. Proste rzeczy jak sekretarki drzwi, odbieranie telefonów, pomagając w pogrzebu itp. byłoby bardzo pomocy żałobie rodziny. Przeczytaj więcej o tym, jak plan pogrzebu.
Co powiedzieć i co by nie powiedzieć, najlepiej na jeden zrobić na pogrzebie posłuchać. Pogrążony w smutku członków rodziny nie chcesz, aby wielki porady lub rozwiązanie ich problemów. Wszyscy chcą, to ktoś, kto naprawdę troszczy się o nich ktoś, kto jest gotów ich wysłuchać, kogoś, kto może współczuć z nimi. Idź do przodu i tak trzymać ręce. Jeśli coś powiedzieć, słuchać ich i naprawdę czuję do nich. To naprawdę jest najlepsze, co możesz zrobić w tych czasach żałoby. Co więcej, nigdy nie pytają, jak nastąpił zgon i uczynić je bardziej nieszczęśliwa. Przede wszystkim nie uczestniczyć w pogrzebie, jeśli nie dba o osoby, która niedawno zmarła. Nie należy na tym sztuczna maska ​​sympatii i wziąć udział w pogrzebie, tylko dlatego chcesz zachować pozycję społeczną. Jest to najbardziej obrzydliwa rzecz, można zrobić! Co więcej, nie oddają werbalnie lub plotki na pogrzebie. Czytaj więcej na pogrzebie - co powiedzieć.
Prawidłowe Funeral Flower etykietowe, wysyłanie kwiatów do strony domu pogrzebowym, kościół lub zakopanie jest właściwe pogrzeb etykiety. kwiaty pogrzebowe może być prawdziwie wielkie gesty miłości i troski w rodzinie. Tutaj znowu trzeba być wrażliwy na osoby osobistych przekonań i religii. W ortodoksyjnej żydowskiej niestandardowych, na pogrzebie kwiaty powinny być wysyłane do domu członków ich rodzin. One jest to nieprzyzwoite, jeśli wysłać kwiaty bezpośrednio do domu pogrzebowego lub miejsca pochówku. Tak więc trzeba być ostrożnym, aby nie zranić uczuć w żałobie rodziny. Czytaj więcej na pogrzebu kwiatów.
Prawidłowe Funeral Dress Etykieta; odpowiednie etykiety sukienka do pogrzebu zależy głównie od rodzaju kultury i religii. W świecie zachodnim, Christian pogrzeby wymagane ludzi do noszenia czarny, jednak dziś ta zasada nie ma zastosowania. Noszenie czegoś prostego i formalnych zrobi. Unikać kwiatowy lub krzykliwe wzory. W indyjskich pogrzebu hinduskiego, etykiety sukienka na pogrzebach niegdyś biały, zasada ta jednak jest już ściśle przestrzegane. W Indian noszenia zachodnich strojów pogrzebów jest uważane za niegrzeczne ten sposób, trzeba być wrażliwym na kultury etykiety powszechne. Czytaj więcej na pogrzeb właściwego stroju.
Rozmów telefonicznych i wiadomości e-mail; żałobie rodzina przeżywa straszny czas. Mając to na uwadze, jeśli bliski przyjaciel stracił mój drogi, to można nazwać i wyrazić swoje kondolencje. Jednak podtrzymać rozmowę krótki. Wysyłanie pocztą e-mail kondolencje do bliskich sobie osób nie jest właściwe. Jeśli naprawdę chcesz wysłać notatkę kondolencyjną, a następnie wysłać odręczny nikogo w domu. Można odwoływać się do co pisać w pogrzebie karty kilka pomysłów. Pocieszający jest e-mail porządku, jeśli współpracownika lub partnera biznesowego stracił prawie jeden.
Czytaj więcej na:; Biblii Wiersze na pogrzeby; Popularne Funeral Songs; Funeral Poems; Te pogrzeb etykiety kilka ogólnych. Wojskowy pogrzeb etykiety są zdecydowanie różne i mają kilka zasad i przepisów jest ściśle przestrzegane. Jednak na Zasadniczo etykiety właściwego pogrzebu nie trzeba się nauczyć. Jeśli naprawdę zależy i wczuć w żałobie nie zrobią wszystko, aby zranić uczucia w żałobie rodziny.

No comments:

Post a Comment