Sunday, 18 September 2011

Usuwanie Latex Paint od Clothes

Once kawałek tkaniny jest zabrudzona, my rzadko zobaczyć przywrócony do dawnej chwały. Dlatego nie będę wyolbrzymiania jeśli powiem faktycznie odmalowanie dread mojego domu jako nie tylko ona spowodowałoby przewrót w mój domowy haven, ale jednego lub dwa kawałki szaty moje uśmiercono do bóstwa Paint, too. Jeżeli farba jest olej bazują, wówczas możesz licytować goodbye do waszego barwiono odzieży. Ale jeśli jest farby lateksowej że zrujnowała ubrania, następnie może być faktycznie lucky, ponieważ nie takie trudne ratowania ubrania z katastrofalny los. Do usuwania farby lateksowej z ubrań, tak naprawdę się uczyć się od mojego sąsiada, który nauczył mnie kilku sztuczek prania, które się przydatny, gdy farba praca jest wykonywana w domu.
Jak usunąć Latex Paint od Clothes
Porada 1. Jak lateksowa farba jest na bazie wody, łatwiej jest umyć wodą. Jak tylko twój clothes get barwiono lateks farba, bring it pobliżu stuknij wody i przytrzymaj tam kilka minut. Spróbuj zrobić to zanim farba wysycha off. Delikatnie pędzlem barwiono miejscu tak złamać farby. Nie wykazać vehemence podczas szczotkowania ponieważ może uszkodzić szmatką.
Wskazówka 2: Użyj izopropylowego (tarcie) alkoholu do usuwania farby lateksowej z ubrań. usuwania farby lateksowe mogą być wykonane przy użyciu spray do włosów w większości łazienek, jak również zawiera alkoholu tarcie. Po rozpyleniu wyschniętej farby na ściereczki, delikatnie rozetrzeć go innym kawałek materiału. Kontynuuj proces natryskiwania i tarcie aż farba obluzowuje i zgaśnie.
Wskazówka 3: Nail remover polską jest błogosławieństwem gdzie farba stain lateks usunięcie jest zaniepokojony. Nie tylko pozbyć farba paznokci ale także działa jego magię na odmiany farb tym farby lateksowej.
Porada 4: Jeśli plama jest zbyt uparty i masz próbował szczęścia z najbardziej innych technik usuwania farby lateksowej z ubrań, następnie zakup rozcieńczalnika będzie twoim następnym opcję. Istnieją różne rodzaje rozcieńczalników do farb dostępnych na rynku, jak terpentyna, aceton, toluen, itp. Ale przed próbą ręce na nich, nie czytać wytyczne producenta w celu ucieczki od jego ostre działania niepożądane. Exercise najwyższa ostrożność przy obsługi tych rozcieńczalniki farby.
Porada 5: White spirit jest również znany jako Rozpuszczalnik Stoddarda które mogą być używane do usuwania farby lateksowej z ubrań. Biały duch jest rozpuszczalnik organiczny powszechnie stosowane w malowanie i dekorowanie. Działać jako rozpuszczalnik do farb, lakierów, środków do konserwacji drewna, lakierów, aerozoli, a także produktów asfaltowych.
Wskazówka 6: Możesz spróbować spirytus do akcji czyszczenia farby zabarwione ubrania. Również znany jako denaturowany alkohol jest mieszaninie etanolu i metanolu. W celu usunięcia plam z ubrań, musisz dab barwiony na miejscu z denaturatem, a następnie delikatnie szczotką farby.
Porada 7: Jeżeli jest to twoje białe ubrania, które miały nieszczęście się barwi. Następnie enzymy namaczać produktów okaże się bardzo pomocne w usuwaniu nieprzyjemnych plam farby lateksowej. Enzymy namaczać produktów są zasadniczo wybielaczy zawierających enzymy jako składniki. Ale mają być stosowane w temperaturze normalnej tylko zimno lub w postaci gorącej wody dezaktywuje enzymy obecne w nim. Podobnie, chloru bielone wody również hamuje działanie enzymów.
Usuwanie farby lateks z ubrań trudno zniechęcającym zadaniem. Możesz użyć dowolnej z wyżej wymienionych wskazówek usuwania plam, aby uzyskać pożądany efekt i ubrania przywrócone do ich państw.

No comments:

Post a Comment