Thursday, 24 November 2011

Zmiękczenia skóry

skórzane akcesoria takie jak paski, buty, czapki, kurtki i portfele są bardzo popularne wśród ludzi, ponieważ są stylowe i eleganckie zarazem. Skóra jest faktycznie wykonane ze skóry zwierzęcej, która jest elastyczny i sprawnego najpierw usuwania włosów ze skóry i opalania to. Dzięki temu skóra może stać się trudne, jeśli nie jest regularnie smarować za pomocą smarów skóra, repelenty plam itp. Skóra staje się twarda, które można uruchomić do zerwania lub pęknięcia jeśli nie zostaną podjęte w celu złagodzenia go. To może sprawić, że skóra nadaje się do użytku i być może trzeba będzie wyrzucić. Jak wyrobów skórzanych i akcesoriów są bardzo drogie, jednak nie zawsze jest korzystne opcji. W takich przypadkach, najlepszym, co można zrobić, to znaleźć sposób, aby zmiękczyć skórę. Tak więc, jeśli uważasz, że pas skórzany lub buty stały się zbyt trudne, spojrzeć na niektóre ze sposobów zmiękczenia skóry. Przeczytaj więcej na temat różnych rodzajów skóry.
Jak zmiękczenia skóry
Skóra może być moczony w dwa sposoby, jedno jest przy pomocy produktów handlowych, a druga jest z pomocą niektórych środków zaradczych w domu. Obie metody są proste i nie martwić się o jakość skóry. Zanim jednak korzystania z tych metod, należy się upewnić, że skóra, że ​​masz do zmiękczania jest suche i czyste. można czyścić przez szczotkowanie skóry delikatnie miękką szczotką lub wytrzeć do czyszczenia skóry. Tak więc, oto niektóre ze sposobów, które można spróbować w celu zmiękczenia skóry. Więcej na temat czyszczenia skóry.
Olej kokosowy, najlepszy naturalny sposób do złagodzenia skóry przy pomocy oleju kokosowego. Jednak zanim się olej kokosowy, musisz narażać skóry akcesoria (buty, pasek, itp.) w słońcu na przynajmniej dziesięć minut. Gdy to nastąpi, trochę z oleju kokosowego na palce i delikatnie rozetrzeć w oleju na skórze akcesoriów. Powtórz tę procedurę do całego skóra pokryta jest również olej kokosowy. Mimo, że olej kokosowy pomocy w sztywny zmiękczania skóry łatwo, kolor skóry może stać się ciemny z tym. Dlatego zawsze używać oleju kokosowego na skórze co jest ciemne. Więcej na temat jak dbać o skórę.
Tarcie Alkohol i wazelina; Inny sposób, który można użyć do zmiękczenia skóry przy pomocy alkoholu tarcie i wazelina, które są dwie rzeczy, które są bardzo często wykorzystywane do określonego rodzaju środków domu. Weź wacikiem lub piłkę i płaszcz, że wspaniałomyślnie w alkoholu tarcie. Rub tego alkoholu powlekane wacikiem na skórę, które chcesz mięknąć. Mimo, że skóra zaczyna rozluźnienia po rozpoczęciu stosowania alkoholem, trzeba powtórzyć proces do alkoholu jest kompletnie przemoczona w skórze. Gdy to nastąpi, następnym krokiem byłoby wykorzystanie wazeliny. Poświęć trochę wazeliny w palcach rąk i zastosować go na całym skóry. Wazelina pomaga w tworzeniu miękkiego skóry w jednym wniosku. Najbardziej ludzie uważają to za najlepszy sposób na zmiękczenia skóry, ponieważ nie ma wpływu na jakość i kolor skóry. Więcej w sprawie opieki nad skórzane buty.
Commercial Products; Jeśli nie znajdziesz środki do domu się skuteczny w zmiękczania skóry, można zdobyć niektórych produktów dostępnych na rynku dla tego samego. Istnieją różne zmiękczacze skóry, jak również odżywki dostępnych na rynku, co może sprawić, że skóra miękka i elastyczna. Weź niewielką ilość kremu zmiękczającego lub klimatyzacji lub wosk i stosuje się na skórze. Pozostawić krem ​​lub wosk, pozostając na skórze przez kilka minut (jak sugeruje na etykiecie) i zetrzyj nadmiar pocierając delikatnie czystą ściereczką do polerowania. Musisz powtórzyć ten proces po co sześć miesięcy, aby zapobiec wysuszeniu skóry. Więcej na temat najlepszych skór ekologicznych.
Możesz tak aby dowiedzieć się więcej na temat:, Jak naprawić przedmioty ze skóry, skóra Wskazówki czyszczenia; Homemade Leather Cleaner i odżywka, mam nadzieję metody te okażą się pomocne dla Ciebie, aby zmiękczyć skórę. Ważne jest, że ludzie powinni wiedzieć, że metody te nie powinny być używane na skórzane kanapy i krzesła. To dlatego, że skóra używana do wyrobu mebli jest zwykle bardzo miękka i przy użyciu tych, co na nich może powodować przebarwienia skóry. Co więcej, niektóre produkty mogą w rzeczywistości suchej skóry więcej, osłabiając go. Stąd ograniczenia tych metod cenne akcesoria skórzane, tak aby można było z nich korzystać przez dłuższy czas.

1 comment:

  1. to jest napisane po polsku czy tłumaczy z angielskiego automatycznie bo jakies masło maślane wychodzi...

    ReplyDelete